नेपाली समय Loading...२०७७ जेष्ठ १९ सोमबार

एक महिनाको शुल्क नलिन निजी स्कुललाई सरकारको निर्देशन

ओखलढुङ्गान्युज, चैत १७ काठमाण्डौं नेपाल सरकारको मन्त्रि परिषदको निर्णयले एक महिनाको शुल्क नलिन निजी स्कुलहरुलाई निर्देशन दिएको छ । मन्त्रिपरिषद्ले आइतबार बसेको बैठक पश्चात  घोषणा गरेको राहत प्याकेजमा माध्यमिक तहसम्मका निजी स्कुलहरुले एक महिनाको आवासबाहेक अरु सबै प्रकारका शुल्कमा छुट दिनुपर्ने निर्णय गरेको हो ।

सरकारको मन्त्रिपरिषदको बैठकले आईतवार कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) बाट प्रभावितहरुलाई राहत प्याकेज सार्वजनिक गरेको थियो । सोहि प्याकेज अन्तर्गत निजी शैक्षिक संस्थाहरुलाई यस्तो निर्देशन दिएको हो ।

आईतवार बसेको नेपाल सरकारको मन्त्रिपरिषद्को बैठकले यो निर्णय सगै कोरोनाको संभावित संक्रमणवाट  जोगिन सरकारको तर्फवाट गरेको लकडाउनको प्रभावितहरुलाई अरु थुप्रै राहतको प्योकज समेत घोषणा गरेको छ । माध्यमिक तहसम्म सञ्चालन भएका देशका सबे निजी स्कुलहरुले एक महिनाको शुल्कमा आवास बाहेक अरु छुट दिनुपर्नेछ।