नेपाली समय Loading...२०७६ चैत्र १७ सोमबार

कोरोना रोकथाम कोषमा ओखलढुङ्गाका दुई गाउँपालिका अध्यक्षको सहयोग घोषणा

ओखलढुङ्गान्युज, चैत १३ ओखलढुङ्गा कोरोना रोकथाम कोषमा ओखलढुङ्गाका दुईओटा स्थानीय तहका प्रमुखहरुले सहयोग घोषणा गरेका छन् । ओखलढुङ्गाको चिशंखुगढी गाउँपालिकाका अध्यक्ष निशान्त शर्मा र सुनकोशी गाउँपालिकाका अध्यक्ष रुद्र प्रसाद अधिकारीले कोरोना रोकथाम कोषमा सहयोगको घोषणा गर्नुभएको हो ।

दुवै गाउँपालिकाका अध्यक्षहरुले सामाजिक सञ्जाल मार्फत आफुहरुले पाउने एक महिना बराबरको सेवा सुबिधाको रकम कोरोना रोकथामको कोषमा सहयोग गर्ने घोषणा गर्नुभएको हो । पछिल्लो समय कोरोना रोकथामका लागि सरकारी कोषमा जनप्रतिनिधीहरुले सहयोग गर्ने घोषणामा बृद्धि भएको छ ।

केही समय अगाडी मात्रै ओखलढुङ्गावाट निर्वाचित संघिय प्रतिनिधी सभाका सांसद माननिय यज्ञराज सुनुवारले पनि एकमहिनाको आफ्नो सुबिधा कोरोना रोकथामको कोषमा सहयोग गर्ने घोषणा गर्नुभएको थियो । त्यस्तै जिल्ला युवा समितिका अध्यक्ष सुधिर कुमार कार्कीले पनि आफ्नो एक महिनाको सेवा सुबिधा कोषमा जम्मा गर्ने घोषणा गरेका छन् ।

केहिदिन अगाडी दक्षिण एशियाली राष्ट्रहरुको साझा संगठन सार्कका सरकार प्रमुखहरुका विचमा भएको भिडियो कन्फरेन्स बैठकले कोरोना बिरुद्ध लड्नका लागि कोष खडा गर्ने निर्णय गरेको थियो । त्यही क्रममा नेपालले पनि प्रतिबद्धता जाहेर गरको छ ।